godło
Herb Dęblin

MATURZYSTA Z NASZEGO LICEUM OTRZYMAŁ STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

W piątek 10 stycznia br. w siedzibie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczył Lech Sprawka – Wojewoda Lubelski oraz Teresa Misiuk – Lubelski Kurator Oświaty. Wśród stypendystów, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, znalazł się uczeń naszego Liceum Ogólnokształcącego – Jan Pawłasek z klasy 3 ab.
Uroczystości towarzyszył program artystyczny w wykonaniu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczniowi o wybitnych, wyraźnie ukierunkowanych uzdolnieniach w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

Erwin Freliszek

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.