godło
Herb Dęblin

VIII Bieg Pamięci Podchorążych

W poniedziałek 25.11.2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielem wf - Piotrem Świtajem, wzięli udział w VIII Biegu Pamięci Podchorążych zorganizowanym przez dęblińską Lotniczą Akademię Wojskową. Trasa przebiegała wokół stawu na terenie Parku Jabłonowskich. Udział w biegu wzięło około 200 uczestników. Wśród dziewcząt na dystansie 2000 m naszą szkołę reprezentowały:
1. Wiktoria Kuty
2. Aleksandra Jaraszek
3. Julia Walaszek
4. Julia Jucha
5. Aleksandra Lach
Natomiast panowie zmierzyli się z dystansem 3000 m w składzie:
1. Wiktor Wieczorek
2. Filip Gumiński
3. Igor Szkoda
4. Piotr Świtaj
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Impreza była częścią obchodów Dnia Podchorążego.


Piotr Świtaj

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.