godło
Herb Dęblin

Kultywujemy tradycje andrzejkowe…

25 listopada 2019r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. W pięknie udekorowanej, kolorowej sali, przy skocznej muzyce i pod okiem animatorek bawili się uczniowie klas 0-III. Dzieci miały mnóstwo zabaw ruchowych. Mogły też zakupić różne słodkości i brać udział w loterii fantowej. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i na pewno pozostaną w pamięci na długo. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie imprezy.
Natomiast klasy 4-7 SP nr 5 bawiły się na dyskotece andrzejkowej 27 listopada przy muzyce granej przez zaprzyjaźnionego DJ –a, którego serdecznie pozdrawiamy. Nastrój zabawy udzielił się także najstarszym uczniom naszej szkoły. Klasy 8 SP oraz licealiści bawili się 28 listopada wraz z zaproszonymi uczniami z dęblińskich szkół średnich. Miła atmosfera sprzyjała nawiązaniu nowych znajomości. Do zobaczenia za rok ?

Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej klas 0-3 SP
Samorząd Uczniowski SP nr 5 i LO

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.