godło
Herb Dęblin

SPARTAKIADA DZIECI I MŁODZIEŻY 2019

W dniu 20.09.2019r. w nasza placówka była gospodarzem Spartakiady Dzieci i Młodzieży szkół dęblińskich.
Dziesiątki zawodników ze wszystkich szkół z Dęblina rywalizowało w konkurencjach lekkoatletycznych. Najmłodsi zawodnicy mieli po 7 lat, najstarsi 18-19. Młodzież walczyła ze wszystkich sił, zgodnie z duchem sportu i zasadami fair play.


Najlepsi otrzymali medale ufundowane przez Urząd Miasta Dęblin. Medale wręczane były przez: Burmistrz Dęblin panią Beatę Siedlecką, Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących panią Joannę Pardo oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Dęblin panią Agnieszkę Chlaściak - Pietruszewską.
Imprezę zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego ZSO ze wsparciem zaproszonych nauczycieli z szkół dęblińskich.


Najlepsi zawodnicy ZSO tego dnia:


Sztafeta pokoleń:


Dziewczęta:
I miejsce: SP nr 5 (Kurowska Gabriela, Cybulska Milena, Kozicka Nikola, Kalbarczyk Emilia, Przychodzeń Barbara, Kupiec Nikola)
Chłopcy:
III miejsce: SP nr 5 (Błachnio Krzysztof, Ciuba Jakub, Kamola Wojciech, Cieśla Dawid, Jakubaszek Aleksander, Piecek Dawid)
SZKOŁA PODSTAWOWA klasy IV-VI:
Bieg 60 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Mokijewska Amelia
III miejsce: Utnicka Anna
Bieg 300 m:
Dziewczęta:
II miejsce: Kurowska Gabriela
Chłopcy:
III miejsce: Błachnio Krzysztof
Skok wzwyż:
Dziewczęta:
II miejsce: Gietka Weronika
II miejsce: Majcher Magdalena
Chłopcy:
III miejsce: Wojewódka Bartosz
Skok w dal:
Dziewczęta:
I miejsce: Kurowska Gabriela
III miejsce: Utnicka Anna

SZKOŁA PODSTAWOWA klasy VII-VIII:
Bieg 100 m:
Dziewczęta:
III miejsce: Stolarczyk Julia
Bieg 300 m:
Dziewczęta:
III miejsce: Malinowska Iza
Chłopcy:
II miejsce: Pastuszak Łukasz
III miejsce: Kuś Karol SP
Bieg 600 m:
Dziewczęta:
II miejsce: Sitnik Natalia
Bieg 1000 m:
Chłopcy:
III miejsce: Przybysz Szymon
Skok w dal:
Dziewczęta:
III miejsce: Stolarczyk Julia
Chłopcy:
II miejsce: Pastuszak Łukasz
Pchnięcie kulą:
Dziewczęta:
II miejsce: Pełka Magdalena
III miejsce: Grzebalska Monika
Chłopcy:
I miejsce: Dąbrowski Mateusz

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE:
Bieg 100 m:
Dziewczęta:
III miejsce: Jaraszek Aleksandra

Bieg 400 m:
Dziewczęta:
II miejsce: Kuty Wiktoria
Chłopcy:
I miejsce: Wieczorek Wiktor

Skok w dal:
Dziewczęta:
I miejsce: Bieniarz Milena
II miejsce: Jaraszek Aleksandra

Gratulujemy wszystkim uczestnikom spartakiady i zapraszamy do udziału w następnym roku.


Nauczyciele WF

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.