godło
Herb Dęblin

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 w ZSO w Dęblinie

3. września br. w ZSO w Dęblinie wybrzmiał pierwszy dzwonek inaugurujący nowy rok szkolny. W tym roku po raz pierwszy uczniowie szkół podstawowych napiszą egzamin ośmioklasisty i ostatni raz odbędzie się egzamin kończący gimnazjum.


Tegoroczna uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00 na dziedzińcu szkoły, gdzie już ruszyły pierwsze prace remontowe związane z termomodernizacją. Zmiany w naszej szkole widoczne są również w kadrze kierowniczej placówki. Od września pełni obowiązki dyrektora p. Wojciech Lipnicki, a funkcję wicedyrektora sprawują panie Barbara Stasiak i Marta Pataj.
Społeczność szkolna – uczniowie, nauczyciele, pracownicy –złożyli serdeczne podziękowania dotychczasowemu dyrektorowi panu Romanowi Dariuszowi Bytniewskiemu za trud, pasję i poświęcenie z jakimi kierował naszą szkołą. Życzenia, kwiaty i gromkie brawa były ukłonem w stronę p. Bytniewskiego, który nie żegna się ze szkołą i zasili Grono Pedagogiczne jako nauczyciel historii i wychowania fizycznego.
Sukcesów w nowym roku szkolnym życzyła wszystkim uczniom Burmistrz Miasta Dęblina p. Beata Siedlecka.
Uczniom w nowym roku szkolnym życzymy samych piątek i szóstek, świadectw z wyróżnieniem, zaś nauczycielom sukcesów dydaktycznych i wychowawczych!

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.