godło
Herb Dęblin

Coś się zaczyna, coś się kończy

22 czerwca 2017 roku uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 w Dęblinie świętowali zakończenie roku szkolnego.


Uroczystość uświetnili znakomici goście Pani Anna Wojdyła-Pawlak , Sekretarz Urzędu Miasta Dęblina oraz Pan Waldemar Chochowski - Przewodniczący Rady Miasta Dęblina, pracownicy ZSO, a także rodzice trzecioklasistów. Pożegnanie absolwentów gimnazjum było uroczystością podniosłą i radosną, ponieważ tegoroczne wyniki testu świadczą o wysokim poziomie wiedzy, jaką posiadają uczniowie naszej szkoły. Dowodem tego są także liczne nagrody rzeczowe przyznane zdolnym absolwentom. Dumni jesteśmy szczególnie z Jana Pawłaska, który za swoje osiągnięcia obdarowany został nagrodą książkową i tabletem. Warto podkreślić, iż Janek-laureat konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie- będzie kontynuował naukę w naszym Liceum Ogólnokształcącym.
Dyrektor szkoły, Pan Roman Bytniewski, wręczył także dyplomy uczniom, którzy poświęcali swój wolny czas, pracując w Samorządzie Uczniowskim, brali udział w zawodach sportowych, działali na rzecz biblioteki szkolnej. Doceniona została także współpraca i pomoc rodziców dla naszej społeczności.
W kolejnej części uroczystości uczniowie klas drugich gimnazjum rozbawili zgromadzonych gości zabawnymi scenkami, które w humorystyczny sposób przedstawiły sytuacje z uczniowskiego życia. Zgodnie z kilkuletnią tradycją absolwenci opuszczający mury naszej szkoły otrzymali od swoich młodszych kolegów drobne upominki, a także wysłuchali dedykowanej im wzruszającej piosenki.
Mamy nadzieję, że absolwenci z nostalgią będą wspominać trzyletni pobyt w Gimnazjum nr 1 w Dęblinie.

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.