godło
Herb Dęblin

Zwycięzcy spartakiady dzieci i młodzieży oraz zwycięzcy turniejów sportowych Dni Dęblina 10.06.2017 r

SZKOŁY PODSTAWOWE

Sztafeta pokoleń:
Dziewczęta:
I miejsce: SP nr 4 (Grzesik Maja, Zygmunt Zuzanna, Grudzień Wiktoria, Błagowieszczeńska Oliwia, Małecka Klaudia, Machoń Magdalena)
II miejsce: SP nr 5 (Busz Agata, Madejska Natalia, Janiszek Oliwia, Mokijewska Amelia, Cybulska Milena, Kozicka Nikola)
III miejsce: SP nr 2 (Kowalczyk Natalia, Agacka Julia, Kalbarczyk Emilia, Widłak Wiktoria, Kasołka Lilianna, Sadkowska Lena)


Chłopcy:
I miejsce: SP nr 4 (Smagieł Mikołaj, Smagieł Damian, Niedziela Bartek, Małysz Piotr, Siemiątkowski Bartosz, Stępniak Aleks)
II miejsce: SP nr 5 (Świtaj Oiwier, Pastuszak Łukasz, Pataj Nikodem, Pasek Mateusz, Kupiec Bartek, Rybak Mateusz)
III miejsce: SP nr 2 (Gawryjołek Kacper, Kowalczyk Bartosz, Łubianka Maksymilian, Agacki Jakub, Macioszek Piotr, Ponomarov Maksym)

Bieg 60 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Pracz Natalia SP nr 4 – 0.09,07 min
II miejsce: Węska Maja SP nr 2 – 0.09,28 min
III miejsce: Maciąg Izabela SP nr 2 – 0.09,30 min
Chłopcy:
I miejsce: Stępniak Michał SP nr 4 – 0.08,52 min
II miejsce: Kępka Jakub SP nr 5 – 0.08,58 min
III miejsce: Kaźmierczak Szymon SP Nowodwór – 0.08,59 min

Bieg 300 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Grudzień Wiktoria SP nr 4 – 0.56,49 min
II miejsce: Pracz Natalia SP nr 4 – 0.56,93 min
III miejsce: Guźmięga Martyna SP nr 5 – 0.59,36 min

Chłopcy:
I miejsce: Słomka Patryk SP Nowodwór – 0.49,31 min
II miejsce: Kłak Piotr SP nr 2 - 0.50,44 min
III miejsce: Grzelak Filip SP Nowodwór – 0.52,21 min

Skok wzwyż:
Dziewczęta:
I miejsce: Kupiec Katarzyna SP nr 5 – 110 cm
II miejsce: Rybak Agata SP nr 5 – 110 cm
III miejsce: Kawka Izabela SP nr 5 – 110 cm
Chłopcy:
I miejsce: Bołtryk Jan SP nr 4 – 120 cm
II miejsce: Darowny Jakub SP nr 5 – 120 cm
III miejsce: Świtaj Oliwier SP nr 5 – 115 cm

Skok w dal:
Dziewczęta:
I miejsce: Kucharczyk Alicja SP nr 4 – 3,95 m
II miejsce: Cybulska Nikola SP nr 5 – 3,86 m
II miejsce: Ulicz Julia SP nr 2 – 3,86 m
III miejsce: Kopyść Oliwia SP nr 2 – 3,83 m
Chłopcy:
I miejsce: Smagieł Mikołaj SP nr 4 – 4,75 m
II miejsce: Kwiatkowski Szymon SP nr 4 – 4,21 m
III miejsce: Świątek Eryk SP nr 3 – 4,10 m

Rzut piłeczką palantową:
Dziewczęta:
I miejsce: Pawelec Maria SP nr 4 – 32,50 m
II miejsce: Stolarczyk Julia SP nr 5 – 31,0 m
III miejsce: Ulicz Julia SP nr 2 – 29,50 m

Chłopcy:
I miejsce: Kępka Jakub SP nr 5 – 50,0 m
II miejsce: Moczulski Jakub SP nr 5 – 49,0 m
III miejsce: Tyszkiewicz Grzegorz SP nr 3 – 42,0 m

GIMNAZJUM:
Bieg 100 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Filiks Monika G nr 3 – 0.14,50 min
II miejsce: Nowakowska Kinga G nr 1 – 0.14,72 min
III miejsce: Gawryjołek Eliza G nr 2 – 0.14,84 min
Chłopcy:
I miejsce Nowakowski Mikołaj G nr 2 – 0.11,72 min:
II miejsce: Basaj Bartosz G nr 1 – 0.12,14 min
III miejsce: Walasek Konrad G nr 3 – 0.12,47 min

Bieg 300 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Kuty Wiktoria G nr 1 – 0.51,78 min
II miejsce: Długosz Daria G nr 1 – 0.52,68 min
III miejsce: Markiewicz Eliza G Nowodwór – 0.54,26 min

Chłopcy:
I miejsce: Golec Patryk G nr 2 – 0.43,99 min
II miejsce: Błażejczyk Jakub G nr 1 – 0.44,01 min
III miejsce: Malski Daniel G nr 1 – 0.44,36 min

Bieg 600 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Krzywiec Natalia G nr 1 – 2.08,00 min
II miejsce: Pilisek Weronika G Nowodwór – 2.08,10 min
III miejsce: Szewczyk Ann G nr 1 – 2.09,03 min

Bieg 1000 m:
Chłopcy:
I miejsce: Wieczorek Wiktor G nr 1 – 3.23,50 min
II miejsce: Pasturczak Szymon G nr 2 – 3.25,10 min
III miejsce: Marek Mateusz G nr 3 – 3.26,95 min
Skok wzwyż:
Dziewczęta:
I miejsce: Słyk Andżelika G nr 1 – 125 cm
II miejsce: Czerska Aleksandra G nr 3 – 120 cm
III miejsce: Dziosa Karolina G nr 3 – 110 cm
III miejsce: Nasierowska Wiktoria G nr 1 – 110 cm
Chłopcy:
I miejsce: Ziemkiewicz Krystian G nr 1 – 150 cm
II miejsce: Walasek Konrad G nr 3 – 150 cm
III miejsce: Szymański Kuba G nr 3 – 135 cm
Skok w dal:
Dziewczęta:
I miejsce: Bieniarz Milena G nr 1 – 4,12 m
II miejsce: Filiks Monika G nr 3 – 4,04 m
III miejsce: Cieśla Kinga G nr 1 – 3,96 m
Chłopcy:
I miejsce: Nowakowski Mikołaj G nr 2 – 5,57 m
II miejsce: Ciosk Cezary G nr 3 – 5,35 m
III miejsce: Kurdziałek Krystian G nr 3 – 5,22 m

Pchnięcie kulą:
Dziewczęta:
I miejsce: Ginalska Magdalena G nr 3 – 09,90 m
II miejsce: Pawlik Magdalena G nr 3 – 09,80 m
III miejsce: Janeczek Justyna G nr 1 – 08,66 m
Chłopcy:
I miejsce: Wojtyś Maciej G nr 3 – 10,25 m
II miejsce: Świtaj Maciej G nr 3 – 10,22 m
III miejsce: Jezuita Piotr G nr 1 – 09,88 m

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
Bieg 100 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Jurzysta Paulina ZSO – 0.15,04 min
II miejsce: Bogusz Małgorzata ZSZ nr 2 – 0.15,66 min
III miejsce: Szkit Monika ZSZ nr 2 - 0.16,02 min
Chłopcy:
I miejsce: Domański Oskar ZSZ nr 2 – 0.12,21 min
II miejsce: Kaproń Maciej OLL – 0.12,26 min
III miejsce: Opieka Arkadiusz ZSZ nr 1 – 0.12,32 min

Bieg 400 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Zięba Dominika ZSZ nr 2 – 1.17,75 min
II miejsce: Maraszek Paulina ZSZ nr 2 – 1.18,85 min
III miejsce: Siraj Daria ZSZ nr 2 – 1.20,72 min

Chłopcy:
I miejsce: Czerniuk Artem ZSZ nr 1 – 0.57,25 min
II miejsce: Opieka Arkadiusz ZSZ nr 1 – 0.58,90 min
III miejsce: Wiśniewski Kacper OLL – 0.59,28 min

Bieg 800 m:
Dziewczęta:
I miejsce: Sylwia Cieślak Sobieszyn Brzozowa – 2.46,02 min
II miejsce: Jopek Dorota ZSZ nr 2 – 3.08,76 min
III miejsce: Paciorek Weronika ZSZ nr 1 – 3.12,91 min
Bieg 1500 m:
Chłopcy:
I miejsce: Dubuk Denis ZSZ nr 1 – 4.59,38 min
II miejsce: Micek Kacper ZSZ nr 1 – 5.05,25 min
III miejsce: Florecki Marcin ZSZ nr 1 – 5.05,73 min

Skok wzwyż:
Dziewczęta:
I miejsce: Miturska Natalia ZSO – 124 cm
II miejsce: Jurzysta Oliwia ZSO – 122 cm
III miejsce: Kozieł Justyna ZSZ nr 2 – 115 cm
Chłopcy:
I miejsce: Paliński Michał OLL – 155 cm
II miejsce: Wojtaś Mateusz ZSZ nr 1 – 152 cm
III miejsce: Blusiewicz Dominik ZSZ nr 2 – 143 cm

Skok w dal:
Dziewczęta:
I miejsce: Błaszczuk Izabela ZSO – 4,27 m
II miejsce: Filipek Anita ZSZ nr 2 – 4, 04 m
III miejsce: Kozieł Justyna ZSZ nr 2 – 3,97 m
Chłopcy:
I miejsce: Fiołek Michał ZSZ nr 1 – 5,55 m
II miejsce: Molak Mateusz OLL – 5,42 m
III miejsce: Strużyński Maciej OLL – 5,38 m

Pchnięcie kulą:
Dziewczęta:
I miejsce: Żarłak Paulina ZSZ nr 2 – 8,16 m
II miejsce: Ochal Magda ZSZ nr 2 – 8,13 m
III miejsce: Gębusia Beata ZSO – 7, 28 m
Chłopcy:
I miejsce: Trajer Norbert ZSO – 12,91 m
II miejsce: Kopera Radosław ZSO – 11,95 m
II miejsce: Pluciński Szymon OLL – 11,95 m
III miejsce: Kruszczyński Mateusz OLL – 11,36

 

ZWYCIĘZCY TURNIEJÓW SPORTOWYCH

DNI DĘBLINA 10.06.2017 r

 

PIŁKA PLAŻOWA

Kobiety:

I miejsce: Łotowska Dominika, Cupriak Karolina

II miejsce: Jakubik Patrycja, Gębala Dominika

III miejsce: Żarłak Paulina, Jędrych Wiktoria

 

Mężczyźni:

I miejsce: Skwarek Piotr, Korczak Maciej

II miejsce: Jaśkowski Piotr, Ochal Mateusz

III miejsce: Janiszek Paweł, Potyra Tomasz

 

PIŁKA NOŻNA

I miejsce: „Psy i koty” w składzie:

  1. Marczak Paweł
  2. Piotrowski Kami
  3. Łętowski Konrad
  4. Grzywacz Jakub
  5. Jawoszek Mateusz
  6. Szymczyk Rafał
  7. Adamski Cezary
  8. Wojdat Damian
  9. Lisowski Aleks

 

II miejsce: „Niedzielny schabowy”

  1. Patryk Zimny
  2. Kajka Konrad
  3. Pataj Andrzej
  4. Majchrzak Adrian
  5. Suchaczewski Dawid
  6. Golis Jakub
  7. Charkot Kacper
  8. Wiśniewski Kacper
  9. Baranowski Mateusz

 

III miejsce: „Libero” Dęblin.

  1. Dawidek Daniel
  2. Domański Oskar
  3. Jezuita Sebastian
  4. Fiołna Patryk
  5. Kopeć Jakub
  6. Filipek Krystian
  7. Słyk Kamil
  8. Szewczuk Paweł

IV miejsce: „Klubowicze”

V miejsce: ZSO Dęblin

VI miejsce: ZSZ nr1 Dęblin.

TENIS ZIEMNY

Kobiety:

I miejsce: Onyszczuk Angelika

II miejsce: Płowaś Katarzyna

III miejsce: Matras Natalia

Mężczyźni:

I miejsce: Karolak Marek

II miejsce: Słomiany Kazimierz

III miejsce: Kopeć Łukasz

IV TURNIEJ MINI SIATKÓWKI PLAŻOWEJ KLAS I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

DZIEWCZĘTA:
I miejsce – SP4 w składzie:
1. Oliwia Głąb
2. Amelia Porowska
3. Kaja Szczepaniak
4. Julia Bors
II miejsce – SP3 w składzie:
1. Przybysz Klaudia
2. Kłosiewicz Zofia
3. Araźna Agata
4. Zofia Mikusek
5. Błachnio Alicja
III miejsce – SP 5 w składzie:
1.Młyńska Zuzia
2. Pataj Nikola
3. Zienkiewicz Zuzia
4. Komosa Emilia

Chłopcy:
I miejsce – SP4 w składzie:
1. Szymon Bogowieszczeński
2. Jakub Kosiak
3. Jakub Łukasiak
4. Jakub Pawlak
5. Olaf Grzesik
II miejsce – SP3 w składzie:
1. Kozicki Kajetan
2. Olek Filip
3. Świątkowski Szymon
4. Pawlonka Kamil
5. Pielak Tytus
6. Jan Cieśla

III miejsce – SP5 w składzie
1. Świtaj Olaf
2. Opacki Kacper
3. Startek Karol
4. Mateusz Pasek
5. Aleksander Ruszuk

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.