godło
Herb Dęblin

Sprawozdanie z zawodów 27 września 2011 roku

W dniu 27.09.2011r. (wtorek) w naszej szkole odbyły się ZAWODY LEKKOATLETYCZNE szkół ponadgimnazjalnych POWIATU RYCKIEGO. Zawody te były w ramach Ligi LA dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Po raz pierwszy biegano, skakano i rzucano na nowoczesnym, okazałym i wielofunkcyjnym boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie.

Zawodnicy z wielkim zapałem rywalizowali o zdobycie jak największej liczby punktów i jak najlepszego miejsca indywidualnie i zespołowo (dla swojej szkoły) w wielu dyscyplinach LA.

W tym dniu ZSO w Dęblinie gościło większość szkół ponadgimnazjalnych z powiatu ryckiego.

Startowali zawodnicy (dziewczęta i chłopcy) z:

  • ZSZ w Sobieszynie
  • LO w Brzozowej
  • ZSZ nr 1 w Rykach
  • ZSZ nr 2 w Rykach
  • OLL w Dęblinie
  • ZSZ nr 1 w Dęblinie
  • ZSZ nr 2 w Dęblinie
  • LO w Dęblinie

 

W całkowitej klasyfikacji punktowej rywalizację zakończono:

CHŁOPCY:

  • I miejsce OLL w Dęblinie
  • II miejsce ZSZ nr 1 w Dęblinie
  • III miejsce ZSZ nr 2 w Dęblinie

 

DZIEWCZĘTA:

  • I miejsce ZSZ nr 2 w Dęblinie
  • II miejsce ZSZ nr 2 w Rykach
  • III miejsce LO w Dęblinie

 

W poszczególnych konkurencjach na podium stanęli:

Chłopcy

  • 1 Damian Grzechnik (LO Sobieszyn)
  • 2 Marcin Magneski(Brzozowa)
  • Paweł Chmielewski (OLL)
  • 3 Michał Michalak(ZSZ 2 Ryki)

 

Dziewczęta

  • 1 Martyna Osiak (ZSZ 2 Dęblin)
  • 2 Agata Chomicka (LO Dęblin)
  • 3 Agata Pracz (ZSZ 2 Dęblin

 

400 m

Chłopcy

  • 1 Łukasz Stachurski (ZSZ 1 Ryki)
  • 2 Błażej Siwek (OLL)
  • 3 Krzysztof Galas (OLL)

 

Dziewczęta

  • 1 Anna Pacholska (ZSZ 2 Dęblin)
  • 2 Monika Warowna (ZSZ 2 Ryki)
  • 3 Angelika Warowna (ZSZ 2 Ryki)

 

800 m

Dziewczęta

  • 1 Ilona Kardas (ZSZ 2 Dęblin)
  • 2 Katarzyna Karlewska (LO Dęblin)
  • 3 Ilona Piszczek (ZSZ 1 Ryki)

 

1500 m

Chłopcy

  • 1 Daniel Sosnowski (OLL)
  • 2 Michał Ośko (ZSZ 1 Dęblin)
  • 3 Jacek Smolarczyk (LO Dęblin)

 

800 m

Dziewczęta

  • 1 Ilona Kardas (ZSZ 2 Dęblin)
  • 2 Katarzyna Karlewska (LO Dęblin)
  • 3 Ilona Piszczek (ZSZ 1 Ryki)

 

1500 m

Chłopcy

  • 1 Daniel Sosnowski (OLL)
  • 2 Michał Ośko (ZSZ 1 Dęblin)
  • 3 Jacek Smolarczyk (LO Dęblin)

 

Skok w dal

Chłopcy

  • 1 Karol Makowski ( ZSZ 2 Dęblin)
  • 2 Daniel Utnicki ( ZSZ 1 Dęblin)
  • 3 Mikołaj Kazw (OLL)

 

Dziewczęta

  • 1 Ewa Mioduchowska (ZSZ 2 Ryki)
  • 2 Agata Chomicka (LO Dęblin)
  • 3 Marzena Szczepanik (ZSZ 2 Dęblin)

 

Pchnięcie kulą

Chłopcy

  • 1 Mateusz Pataj (ZSZ 1 Dęblin)
  • 2 Michał Szklarczyk (OLL Dęblin)
  • 3 Marek Sikora (ZSZ 1 Dęblin)

 

Dziewczęta

  • 1 Wioleta Niska (ZSZ 1 )
  • 2 Izabela Warowna (ZSZ 2 Ryki)
  • 3 Aleksandra Michalak ( LO Sobieszyn)

 

Bieg rozstawny (sztafeta) 4x100 m

Chłopcy

  • 1 OLL Dęblin
  • 2 ZSZ nr 1 Dęblin
  • 3 ZSZ nr 2 Dęblin

 

Dziewczęta

  • 1 ZSZ nr 2 Ryki
  • 2 LO Sobieszyn
  • 3 ZSZ nr 1 Ryki

brak zdjecia

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.