godło
Herb Dęblin

Gminne eliminacje XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom"

Dnia 2 marca 2012 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, odbyły się eliminacje gminne XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W turnieju uczestniczyły trzyosobowe zespoły ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych naszej gminy.

Turniej rozpoczął się od pokazów możliwości wozu strażackiego z OSP Masów. Pan kpt. Krzysztof Rułka szczegółowo omówił sprzęt, jaki jest potrzebny do pracy strażakom jadącym do pożaru takim samochodem.

Po pokazach rozpoczął się turniej. Każdy uczestnik musiał odpowiedzieć na 20 pytań testowych. Po sprawdzeniu prac, komisja (w składzie: kpt. Krzysztof Rułka – przewodniczący, p. Michał Dziubka – sekretarz, p. Jakub Woźniakowski – członek) wyłoniła z każdej grupy wiekowej po trzech uczestników z największą liczbą trafnych odpowiedzi.

Do drugiego etapu z naszej szkoły zakwalifikowali się: Magdalena Jaszczyk z SP nr 5 i Mariusz Łukasiak z Gimnazjum nr 1.

Finaliści otrzymali dyplomy i nagrody.

brak zdjecia

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.