godło
Herb Dęblin

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w ZSO

Wakacje 2012r. dobiegły końca. Nietypowo, bo dopiero 3 września, uczniowie, grono pedagogiczne i rodzice naszych najmłodszych uczniów tradycyjnie przybyli do Zespołu Szkół Ogólnokształcących na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2012/2013.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał dyrektor Roman Bytniewski, który przywitał wszystkich uczniów po długiej wakacyjnej przerwie. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć poległych w czasie II wojny światowej. Dyrektor wspomniał również uczniów Gimnazjum i Liceum, którym poświęcony jest obelisk przed ZSO.

Nasz zespół szkół może poszczycić się bardzo dobrymi wynikami w edukacji, dlatego też Dyrektor życzył wszystkim, by podtrzymywali tę tradycję. Następnie przemówienie wygłosił Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Henryk Wiejak, podkreślając wagę wychowania i zdobywania wiedzy w życiu każdego człowieka.

Był to szczególnie ważny dzień dla pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5, Gimnazjum nr 1 oraz Liceum Ogólnokształcącego, którzy po raz pierwszy pojawili się w murach naszej szkoły.

Życzymy wszystkim naszym uczniom samych sukcesów w nowym roku szkolnym!!!

brak zdjecia

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.