godło
Herb Dęblin

Pierwszy Dzień Wiosny w ZSO w Dęblinie

21 marca tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Odbyła się tylko pierwsza lekcja, a po niej wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami zgromadzili się w sali gimnastycznej. Tegoroczny Pierwszy Dzień Wiosny przebiegał bardzo muzycznie. Dyrektor ZSO Roman Bytniewski wszystkich serdecznie powitał i zaprosił do wspólnej zabawy. Uroczystości rozpoczęły się od pokazu tańca przygotowanego przez dwa zespoły taneczne z Miejskiego Domu Kultury. Obie formacje zostały gorąco przyjęte przez widownię i nagrodzone gromkimi brawami. Kolejnym punktem obchodów Dnia Wiosny był muzyczny koncert.

Dla miłośników mocnego uderzenia zagrał znany wszystkim zespół BLOOM, a fani hip hopu mogli na żywo bawić się w rytmach muzyki Lasio Companija. Nasi goście szybko nawiązali fantastyczny kontakt z widownią. Warto wspomnieć, że wymienieni artyści są absolwentami naszej szkoły, więc ten wiosenny koncert w murach ich dawnej szkoły musiał być dla nich również wyjątkowym wydarzeniem. Na zakończenie zebrana publiczność miała okazję zobaczyć to, co przygotowali dla nich odważni i utalentowani uczniowie Gimnazjum i LO. Były popisy wokalne, taneczne i instrumentalne.

W ten oto sposób Pierwszy Dzień Wiosny spędzili uczniowie ZSO w Dęblinie, zaprzeczając jednocześnie temu, że można go spędzić ciekawie, idąc jedynie na wagary.

brak zdjecia

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.