godło
Herb Dęblin

Wydarzenia sportowe z udziałem dziewcząt ZSO

Dnia 26.02.2013 r na terenie ZSZ nr 2 w Dęblinie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ryckiego. Zjawiły się najlepsze drużyny powiatu ryckiego, w tym drużyna ZSO z Dęblina.

Nasze siatkarki z determinacją sportową i wolą walki godnie reprezentowały szkołę. Po walce dziewczęta z naszej szkoły zajęły IV miejsce.

Najciekawsze momenty rywalizacji zostały uwiecznione na zdjęciach.

brak zdjecia

Dnia 27.02.2013 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Dęblinie odbył się Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt Szkół Podstawowych naszego miasta. Emocji było naprawdę wiele; nie uniknęliśmy potu, łez a także zaangażowania, jakie dominowały podczas rozgrywek.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły odpowiednio: kl. 6 – miejsce III, kl. 5 – miejsce II.

Wysoki poziom zaangażowania zapewnił bardzo emocjonalne widowisko, jednak mimo zaciętej rywalizacji wszystko przebiegało według zasad fair play.

Najciekawsze momenty rywalizacji zostały uwiecznione na zdjęciach.

brak zdjecia

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.