godło
Herb Dęblin

Dzień otwarty szkoły 2013

29 kwietnia 2013 roku otworzyliśmy drzwi Liceum Ogólnokształcącego im. 15 Pułku Piechoty „Wilków” w Dęblinie. W górnej sali gimnastycznej goście uczestniczyli w nagraniu programu „Dzień Dobry Ogólniaku” przygotowanego przez klasy drugie liceum. W audycji nie zabrakło znakomitych gwiazd. Kącik kulinarny prowadziła Magdzia Gessler, w rolę prezenterów wiadomości wcielili się Dżoana Krupa i Barney Stinson, porad dotyczących mody udzielał Tomuś Jacykuś. Jak w każdej telewizji śniadaniowej – mieliśmy okazję posłuchać ciekawych rozmów, między innymi z dyrektorem szkoły Romanem Bytniewskim oraz uczniami naszej szkoły. Nagranie zakończyło się zaskakującym finałem w rytmie popularnego Harlem Shake.

Po występie goście wraz z przewodnikami rozpoczęli zwiedzanie szkoły, podczas którego czekało na nich wiele atrakcji. W pracowniach biologicznej i chemicznej wykwalifikowana kadra nauczycielska wraz z uczniami przeprowadzała interesujące doświadczenie przyrodnicze. W salach lingwistycznych gimnazjaliści mogli wysłuchać prezentacji dotyczących języków angielskiego oraz niemieckiego. Oprócz tego, odbyły się pokazy informatyczne i matematyczne z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Na przybyłych gimnazjalistów i ich opiekunów czekał przygotowany wcześniej poczęstunek.

Mamy nadzieję, że goście wynieśli z naszej szkoły miłe wrażenia, co zaowocuje dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych kandydatów we wrześniu.

brak zdjecia

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.