godło
Herb Dęblin

Inauguracja nowego roku szkolnego 2023/2024 w ZSO w Dęblinie 

Nowy rok szkolny powitaliśmy 4. września. O godzinie 8:00 uczniowie, nauczyciele oraz poczty sztandarowe LO i SP nr 5wzięły udział we mszy świętej.

Szkolne obchody rozpoczęły się o godzinie 9:30 na dziedzińcu szkoły wprowadzeniem sztandarów  i odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Na uroczystości organ prowadzący reprezentowała    p. Anna Wojdyła-Pawlak - Sekretarz Miasta Dęblin. Wśród gości pojawili się również przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Wojskowego Centrum Rekrutacji, którzy przekazali przesłanie od Ministra Obrony Narodowej dla młodzieży w celu propagowania patriotycznego wychowania. Dyrektor ZSO – p. Joanna Pardo w imieniu swoim i wicedyrektor Marty Pataj powitała uczniów, rodziców i nauczycieli, życząc wszystkim samych sukcesów edukacyjnych wzorem zeszłego roku szkolnego.  

Przywitano także nowych nauczycieli - od września  pracę w naszej szkole rozpoczynają: p. Dorota Toporowska – j. polski, p. Rafał Wiraszka – j. angielski oraz ks. Kacper Osak – religia.  Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na spotkanie organizacyjne. Po wejściu do budynku dało się zauważyć, że nasza szkoła przeszła wakacyjny lifting, odnowiony został korytarz na parterze LO oraz klatka schodowa z parteru na I piętro w części LO.   

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy samych piątek i szóstek, świadectw z wyróżnieniem, zaś Gronu Pedagogicznemu sukcesów dydaktycznych i wychowawczych! 

ZSO

1

2

4

5

6

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.