godło
Herb Dęblin

KOLEJNA EDYCJA PREDATOR GAMES W ZSO

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami świetnymi wiadomościami dotyczącymi ostatnich wydarzeń, w których nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć. Przez ostatnie kilka tygodni braliśmy udział w turnieju gier komputerowych Predator Games, a nasza drużyna - Podgrzybki, pokazała niezwykłe umiejętności i determinację.


Turniej Predator Games 2023 to autorski projekt Acer Polska, który powstał z myślą o młodych pasjonatach gamingu, pragnących sprawdzić swoje umiejętności oraz poczuć ducha rywalizacji. Rozgrywki wspierają partnerzy – Intel, Google, Media Expert i patroni – Minister Edukacji i Nauki, Centurm GovTech oraz Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych.
Podzieliliśmy się na cztery zespoły, z których każdy specjalizował się w innej grze. Pierwszy zespół, reprezentujący naszą szkołę w Fortnite, walczył od 23 do 27 kwietnia. Skład tego zespołu to Mateusz Pasek, Kacper Stępień, Filip Łubek i Dobromir Joński.
Drugi zespół: Bartosz Cybulski, Kamil Ruszuk, Nikodem Pataj i Gabriela Wirkowska brał udział w rozgrywkach Rocket League, które odbywały się w dniach 14 - 17 kwietnia.
Trzeci zespół skupił się na rozgrywkach w Szachy, które trwały od 21 do 23 kwietnia. Mateusz Wasilewski i Mikołaj Niedźwiedź byli uczestnikami tego zespołu.
Ostatni, czwarty zespół walczył w League of Legends w dniach 31 marca - 4 kwietnia. Uczestnikami drużyny byli Jakub Jawoszek, Artur Biały, Markus Oniszek, Jakub Majek, Bartosz Czerski i Adam Jaworski.
Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć wszystkich naszych uczestników, którzy reprezentowali naszą szkołę w turnieju Predator Games. To niezwykłe wydarzenie, które daje młodym pasjonatom gamingu możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i poczucia ducha rywalizacji.
Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność wobec pana Kacpra Selera - opiekuna naszej drużyny. Jego wsparcie, rady i motywacja były nieocenione podczas całego turnieju. Dzięki niemu nasze drużyny czuły się pewne i gotowe do stawienia czoła każdemu wyzwaniu.
Nasza przygoda z Predator Games 2023 była nie tylko emocjonująca, ale również inspirująca. Pozwoliła nam spotkać wielu utalentowanych graczy z innych szkół i zyskać nowe doświadczenia. To wydarzenie utwierdziło nas w przekonaniu, że gaming może być nie tylko formą rozrywki, ale również źródłem pasji i możliwości rozwoju.
Oczywiście, nie możemy zapomnieć o nagrodach! Uczestnicy rozgrywek otrzymali gamingowe plecaki Predator. To fantastyczna pamiątka, która będzie przypominała nam o osiągnięciach i trudach, jakie pokonaliśmy podczas rozgrywek.
Wszystkim członkom zespołów Podgrzybki chcielibyśmy serdecznie pogratulować za ich wysiłek, pracę zespołową i determinację. Pokazaliście, że nasza szkoła może być dumna z takich utalentowanych i zmotywowanych uczniów.

Aleksander Ruszuk

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.