godło
Herb Dęblin

XX Dzień Papieski

11 października przeżywaliśmy XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Z tej okazji w naszej szkole, dokładnie 16 października w 42. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża odbyła się uroczysta akademia poświęcona osobie i nauczaniu Jana Pawła II.

Pani dyrektor Joanna Pardo powitała przybyłych gości: Burmistrz Miasta Dęblin – p. Beatę Siedlecką, Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych – p. Agnieszkę Chlaściak – Pietruszewską oraz stypendystów Jana Pawła II.
Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wręczenia stypendiów im. Jana Pawła II naszej zdolnej młodzieży przez Panią Burmistrz i Panią Dyrektor. Za najwyższą średnią w roku szkolnym 2019/2020 stypendia w Szkole Podstawowej otrzymali: Franciszek Karpiński, Marlena Nawrotek, Michalina Jędrys, Nikola Pataj, Milena Cybulska i Kinga Kosiak. W Liceum Ogólnokształcącym stypendiami zostali nagrodzeni: Weronika Dąbrowska, Jan Pawłasek, Justyna Janeczek, Bartłomiej Pawłasek, Dominik Janiszek, Jacek Pietrzak, Anna Szewczyk, Wojciech Kubak, Małgorzata Kurzyp, Emilia Ciucias, Emilia Dąbrowska, Maria Kopeć, Wiktoria Gawryjołek.
Krótszą jak dotychczas częścią artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły zakończyliśmy naszą uroczystość. Gratulujemy naszym uczniom i absolwentom, życząc dalszych sukcesów.


Ks. Dariusz Wójcik, Małgorzata Sadło

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.