godło
Herb Dęblin

Szkoła
Podstawowa nr 5
im gen. Wł. Sikorskiego

Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie

Liceum Ogólnokształcącego, Gimnazjum nr 1 i Szkoły Podstawowej Nr 5

Dyrektor:

Roman Dariusz Bytniewski

Wicedyrektorzy:

Barbara Stasiak
Tadeusz Dąbrowski

 

nazwisko i imięprzedmiot
Bielecka Monika Wychowanie przedszkolne
Budzyński Marcin Religia
Busz Monika Język polski
Bylinka Arkadiusz Religia
Byś Beata Informatyka, Technika, Edukacja dla bezpieczeństwa
Bytniewski Roman Dyrektor, Historia, Wychowanie fizyczne
Całus Grażyna Matematyka
Ceglarska Magdalena Język angielski, Matematyka
Cybula Bożena Język polski, WOK
Czajka Danuta Edukacja wczesnoszkolna
Czyż-Kąsek Tamara Historia, WOS
Dąbrowski Tadeusz Wicedyrektor, Fizyka
Dmowska Martyna Język angielski
Drwal Agnieszka Język niemiecki, Wychowawca świetlicy
Fornal Renata Język niemiecki
Freliszek Erwin Język angielski
Grządka Anna Język polski
Grzesik Barbara Wychowanie fizyczne
Gorczyca Iwona Przyroda, WOS, WDŻ
Iwanek Anna Język polski
Jakóbik Iwona Geografia, Podstawy przedsięborczości
Jakubik Andrzej Wychowanie fizyczne
Jakubik Kinga Język polski
Jakubik-Kopeć Małgorzata Historia, WOS, WDŻ
Jarząb Leonarda Biologia, Nauczyciel bibliotekarz biblioteki szkolnej
Jaśkowska Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
Joński Wojciech Język angielski, Historia
Kamer Iwona Muzyka, Plastyka
Komorzycka Maria Matematyka
Kozłowska Iwona Surdopedagog
Krajewska Danuta Pedagog szkolny, Wychowawca świetlicy
Krekora Mariola Matematyka
Kruczyńska Monika Wychowawca przedszkolny
Krukar Monika Fizyka, Matematyka
Kuna Marlena Warsztaty dziennikarskie
Kurek Barbara Edukacja wczesnoszkolna
Kursa Beata Doradca zawodowy
Lipnicki Wojciech Wychowanie fizyczne
Lipnicka Anna Biologia
Łazarska Kinga Język angielski
Macierzyńska Małgorzata Język angielski, Wychowawca świetlicy
Michaluk Wanda Chemia, Geografia
Mongard Zofia Nauczyciel bibliotekarz biblioteki szkolnej
Niewiadomska Joanna Edukacja wczesnoszkolna
Nowak Ewa Edukacja wczesnoszkolna
Oleksy Stanisław Matematyka
Olender Beata Język polski
Opalińska Anna Język angielski
Pataj Marta Wychowawca świetlicy, Informatyka
Płowaś Beata Edukacja wczesnoszkolna, Pedagog
Przychodzeń Paulina Nauczyciel wspomagający, Wychowawca świetlicy
Rozenbajgier Jolanta Informatyka
Sadło Małgorzata Religia
Smolińska-Cieśla Elżbieta Wychowanie fizyczne
Sokołowska Beata Język angielski
Stasiak Barbara Wicedyrektor, Edukacja wczesnoszkolna
Świtaj Piotr Wychowanie fizyczne
Szczygieł Elżbieta Język polski
Szewczyk Ewa Biologia
Tęcza-Wrona Katarzyna Logopeda
Walencik Katarzyna Język rosyjski
Warowna Marlena Podstawy kosmetologii
Zaranowicz Renata Surdopedagog

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.