godło
Herb Dęblin

Dzień Przedszkolaka w 0a

Jak co roku pod koniec września obchodzimy święto najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tym razem dzieci z klasy 0a świętowały w piątek 25 września. Na swój pierwszy występ zaprosiły całą Dyrekcję naszej szkoły, przed którą mogły zarówno zaprezentować swoje umiejętności wokalne jak i złożyć uroczystą przysięgę przedszkolaka.

Dzień był pełen emocji i wrażeń, ale tych jak najbardziej pozytywnych. Humory dopisywały wszystkim od samego rana. Z okazji święta przedszkolaków ich rodzice przygotowali piękne upominki, ale ktoś ukrył skrzynię z prezentami na terenie szkoły i trzeba było ją odnaleźć, a przy tym wykonać kilka zadań. Na szczęście udało się to wszystko wyśmienicie i każdy mógł cieszyć się z miłych podarunków i słodkości. A na koniec dnia dzieci otrzymały najlepsze życzenia od przezabawnego klowna Czipsa, który zaprezentował przy okazji kilka sztuczek cyrkowych. Życzymy naszym kochanym przedszkolakom, by zawsze miały na twarzach takie uśmiechy jak w Dniu Przedszkolaka.

Sylwia Gromuł

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.