godło
Herb Dęblin

Mistrzostwa Dęblina w mini piłkę siatkową

W dniach 3-4.03.2020 r. odbyły się Mistrzostwa Dęblina w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Rozgrywki odbywały się w Szkole Podstawowej nr 3 w Dęblinie. Pierwszego dnia odbył się turniej dziewcząt. Dziewczęta naszej szkoły zajęły II miejsce. Skład drużyny to: Milena Cybulska, Weronika Gietka, Gabrysia Kurowska, Martyna Pawelec, Bianka Jewulska, Amelka Mokijewska, Martyna Pieprzowska, Marysia Czerwińska. Następnego dnia chłopcy z naszej szkoły wywalczyli III miejsce. Skład drużyny to: Kacper Krasuski, Olaf Świtaj, Bartek Ciuba, Dawid Darowny, Dawid Kwas, Fabian Jarecki, Bartosz Młyński, Karol Startek, Wojtek Startek, Olek Ruszuk, Franek Drwal, Maurycy Czerwiński.


Elżbieta Smolińska-Cieśla
Piotr Świtaj

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.