godło
Herb Dęblin

ŻEGNAJ SZKOŁO! DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH!

13 czerwca br. odbył się apel klas 0-III podsumowujący pracę uczniów w roku szkolnym 2018/2019. W czasie spotkania ogromnymi brawami nagrodziliśmy uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Apel poprowadziła pani Katarzyna Jaśkowska.


Są to:
Klasa Oa
1. Olaf Nowak
2. Kornelia Mańkowska
3. Oskar Wojczuk
4. Natalia Cieśla
5. Amelia Pasek
6. Bartosz Kozicki
Klasa 0b
1. Szymon Gąsior
2. Oskar Błażejewski
3. Oliwia Kozakiewicz
Klasa Ia
1. Zofia Bąkała
2. Ewa Bartosiewicz
3. Zuzanna Drążyk
4. Barbara Przychodzeń
5. Jakub Radomski
6. Lena Kręcisz
7. Emil Żmuda
8. Gabriel Przybyś
9. Hubert Pięta
10. Oliwia Enuaghanam
Klasa Ib
1. Filip Cuch
2. Jan Brylikowski
3. Magadalena Chechłacz
4. Aleksander Jakubaszek
5. Wiktoria Kalbarczyk
6. Barbara Kurowska
7. Alicja Pataj
8. Pola Przychodzeń
9. Kacper Stefanek
Klasa IIa
1. Dawid Cieśla
2. Natasza Dmowska
3. Konstanty Potocki
4. Ksymena Ziółko
5. Krystian Wojtaszek
6. Aleksandra Kielech
7. Wiktoria Lewandowska
8. Weronika Piwowarczyk
Klasa IIb
1. Sebastian Mikusek
2. Rafał Nawrotek
3. Alan Chrast
4. Wiktor Hamerla
5. Lena Paciorek
6. Bartłomiej Pasek
7. Hubert Skóra
Klasa III
1. Alicja Ciołek
2. Wojciech Kamola
3. Rafał Kłysz
4. Kinga Kosiak
5. Nikola Kozicka
6. Michał Makowski
7. Natalia Malska
8. Maja Markowska
9. Filip Mongard
10. Mateusz Rybak
11. Kamil Zdunek

 

Pani Katarzyna Jaśkowska poinformowała zebranych o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy i umiejętności matematycznych Synapsik ,,Men” dla klas I-III zorganizowanego przez Wydawnictwo Synapsa.
Nagrodzeni:
Zwycięzca w kategorii klas I – Filip Cuch
Laureaci w kategorii klas I – Pola Przychodzeń, Aleksander Jakubaszek
Laureat w kategorii klas II – Sebastian Mikusek

Pani Zofia Mongard przedstawiła listę osób najlepiej czytających w poszczególnych klasach:
Klasa IA – Paśnik Ewa
Klasa IB – Gogacz Damian
Klasa II A – Dmowska Natasza
Klasa II B – Słyk Julia
Klasa III – Ciołek Alicja.
Najlepsza czytelniczka w szkole to Ciołek Alicja z klasy III.
Wyróżnienie: Gosk Julia i Cieśla Natalia z klas zerowych
Za akcję „Poczytaj na przerwie” szkoła uzyskała podziękowanie.

Pani Katarzyna Jaśkowska przedstawiła nagrodzonych w konkursie „Mistrz Pięknego Czytania” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną Filia Wiślana:
I miejsce – Maja Markowska
II miejsce – Kinga Kosiak
III miejsce – Natalia Malska, Mateusz Rybak
Wyróżnienia: Michał Makowski, Filip Mongard, Rafał Kłysz

Pani Małgorzata Sadło przedstawiła uczennicę nagrodzoną w XV Powiatowym Konkursie Prozy i Poezji Religijnej:
II miejsce – Barbara Kurowska

Pani Barbara Kurek zaprezentowała uczennicę, która zdobyła wysokie lokaty w konkursach muzycznych – Nataszę Dmowską z klasy IIA. Dziewczynka uzyskała I miejsce w XXV przeglądzie piosenki dziecięcej w MDK i I miejsce w VIII Powiatowym Festiwalu Dziecięcej Piosenki Ludowej.
Pani Sylwia Gromuł i pani Joanna Niewiadomska przedstawiły wyniki konkursu w oddziale przedszkolnym „Mój wymarzony lizak”.
Pani Danuta Czajka i pani Monika Kruczyńska rozdały dzieciom z klasy IA i IB dyplomy za udział w programie profilaktycznym edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej”.
Pani Barbara Kurek i pani Ewa Nowak przedstawiły wyniki realizacji programu „Zdobądź delfinka” w klasie IIA i IIB.
Na zakończenie spotkania uczniowie wysłuchali wielu rad jak bezpiecznie wypoczywać w czasie wakacji. Prezentację na ten temat przygotowała pani Monika Kruczyńska.
Życzymy wszystkim słonecznych wakacji i udanego, bezpiecznego wypoczynku.

Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.