godło
Herb Dęblin

Razem upiększamy szkołę

"Razem upiększamy szkołę, aby była naszym domem"

W połowie października w naszej szkole została ogłoszona akcja ”Razem upiększamy szkołę, aby była naszym domem”. W akcji brali udział uczniowie wszystkich klas, wykonując dowolną ozdobę.

Naszym kolegom nie brakuje kreatywności, powstały więc małe dzieła sztuki, które zostały zaprezentowane podczas spotkań z rodzicami w dniu 18.11.2010 r. i podczas szkolnej Zabawy Andrzejkowej w dniu 24.11.2010r. Ilość i jakość wykonanych prac przeszła wszelkie oczekiwania. Rodzice zachwyceni różnorodnością ozdób, chętnie je nabywali nie szczędząc pieniążków. Umiejętnie zachęcani przez naszych kolegów z Samorządu Uczniowskiego (ekipa sprzedających) szybko zapełnili skarbonkę różnym nominałem. Po zakończeniu akcji i podliczeniu pieniążków okazało się że zarobiliśmy 1030 zł.

Jesteśmy dumni z naszych Rodziców. Dziękujemy im za hojność oraz słowa uznania dla nas i szacunek za pracę włożoną w wykonanie pięknych prac plastycznych. Takie aukcje po raz kolejny pokazały, że warto wspólnie działać, bo jest to dobra zabawa, wspólne spędzanie wolnego czasu i realizowanie celu, który może poprawić wizerunek naszej szkoły.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie.
Samorząd Uczniowski

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.