godło
Herb Dęblin

Szkoła
Podstawowa nr 5
im gen. Wł. Sikorskiego

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 nagrodzona w wojewódzkim konkursie recytatorskim

Dnia 6 czerwca 2017 roku w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbył się Wojewódzki Koncert Laureatów XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego. Na scenie wystąpiło w kategorii klas I – III 49 recytatorów.

Nasze miasto reprezentowały dwie dziewczynki, wśród nich uczennica naszej szkoły – Kinga Kosiak z klasy I. Kinga wcześniej wystąpiła na scenie Miejskiego Domu Kultury i jako laureatka turnieju powiatowego zakwalifikowała się do następnego etapu konkursu. Nasza mała, sympatyczna recytatorka w Lublinie zdobyła III nagrodę, wzbudzając duże zainteresowanie jury i publiczności interpretacją wiersza Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka”.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie.

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.