godło
Herb Dęblin

Apel klas IV - V

Apel klas IV – VI podsumowujący działania z obchodów 45-lecia Szkoły i Dnia Patrona z dnia 18 maja 2012r., które odbyły się pod hasłem: „Czy gen. Władysław Sikorski byłby z nas dumny?”

1. Konkurs plastyczny – „Moja szkoła dziś i jutro” - p. Ewa Szewczykowska
2. Nagrody - Bartosz Basaj, Aleksandra Całus, Nikodem Paśnicki – klasa IV

3. Konkurs na ciekawe zadania matematyczne – „Nasza szkoła w zadaniach”

4. p. Mariola Krekora

Nagrody

Aleksandra Świętochowska, Jakub Szafranek, Paulina Lepak, Julia Kutera – klasa IV

Aleksandra Cichecka, Jakub Skorłutowski, Aleksandra Zwolska, Aniela Wróbel – klasa Va

i Marlena Marut – klasa Vb

5. Konkurs na krzyżówkę – „Szkoła na wesoło” – p. Anna Opalińska

Nagroda - Szymon Boratyński i Jakub Sadurek – klasa Vb

Wyróżnienia – Weronika Marczak, Julia Michalak, Kinga Lubkiewicz, Aleksandra Witosław – klasa Vb

6. Konkurs na najpiękniejszy kwiat dla Szanownej Jubilatki – p. Zofia Mongard, p. Iwona Gorczyca

Nagroda - Gabriela Klewek – klasa Vb

Wyróżnienia - Paulina Lepak, Klaudia Frączek, Nikodem Paśnicki – klasa IV

Patryk Dawidek, Aleksandra Cichecka, Aniela Wróbel – klasa Va

Julia Michalak, Aleksandra Witosław, Bartłomiej Potocki, Marlena Marut – klasa Vb

7. Konkurs wiedzy o Patronie i szkole – p. Anna Grządka, p. Elżbieta Szczygieł

I miejsce – Dominika Dziuba, Izabela Jaraszek, Weronika Marczak, Oliwia Jurzysta, Szymon Boratyński – klasa Vb

II miejsce – Natalia Frączek, Arkadiusz Pełka, Ewa Szymczyk - klasa VIb

III miejsce – Jakub Błażejczyk, Aleksandra Całus, Piotr Jezuita, Filip Lisiecki, Katarzyna Stachowicz - klasa IV

Podziękowanie dla Patrycji Frączek z klasy VIb za aktywny udział w obchodach Dnia Patrona – przedstawienie rysu historycznego.

8. Konkurs na najpiękniejsze życzenia jubileuszowe dla szkoły – „Z całego serca życzę Ci…” p. Aleksandra Gnyś, p. Urszula Krzemińska

Nagrody - Weronika Marczak – klasa Vb

Zuzanna Chochowska - klasa Va

Dominika Dziuba - klasa Vb

Izabela Jaraszek - klasa Vb

Jury wyraża zadowolenie z wysokiego poziomu artystycznego konkursu i dziękuje wszystkim uczestnikom za trud włożony w przygotowanie oryginalnych życzeń w postaci wierszy, które były ważnym i pięknym przeżyciem duchowym dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i całej społeczności szkolnej.

9. Sztafeta pokoleń – p. Barbara Grzesik

 

Dziewczęta – Wiktoria Nasierowska – klasa IV

Weronika Pudło – klasa Va

Natalia Frączek – klasa VIb

Chłopcy – Bartłomiej Basaj – klasa IV

Mateusz Wilk – klasa Vb

Jakub Komosa – klasa VIa

 

10. Podsumowanie konkursu ortograficznego – p. Anna Grządka

I miejsce – Szymon Boratyński – klasa Vb

II miejsce – Kinga Lubkiewicz – klasa Vb

III miejsce - Katarzyna Stachowicz – klasa IV

Wyróżnienia – Julia Kolek, Weronika Gajda, Konrad Jaworski, Weronika Kuźlik,

Zuzanna Szczebiot - klasa Va

Aleksandra Zając, Patrycja Filipek, Magdalena Jaszczyk– klasa VIa

 

11. Podsumowanie konkursów plastycznych – p. Ewa Szewczykowska

DSC02998

DSC03002

DSC03005

DSC03006

DSC03008

DSC03009

DSC03010DSC03011

 

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.