godło
Herb Dęblin

Szkoła
Podstawowa nr 5
im gen. Wł. Sikorskiego

Mamy mistrzynię w Szkole Podstawowej nr 5 w Dęblinie

W Szkole Podstawowej Nr 5 w ZSO w Dęblinie czekaliśmy niecierpliwie 21 marca nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny i obchodzonego w naszej szkole Dnia Talentów. Tego dnia miały zostać ogłoszone wyniki III etapu wojewódzkich konkursów kuratoryjnych dla szkół podstawowych.


Weronika Dąbrowska, uczennica klasy 6a Szkoły Podstawowej Nr 5, została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego oraz finalistką Konkursów Ortograficznego i Przyrodniczeg. Tego dnia w czasie występów szkolnych Talentów Weronika odgrywała rolę Hermiony w inscenizacji pt. „Parodia Harrego Pottera”.
Weronika to chluba naszej szkoły. Wszechstronnie uzdolniona, uzyskuje bardzo wysokie wyniki z przedmiotów humanistycznych, matematyczno – przyrodniczych oraz artystycznych. Uczy się z pasją, dlatego praca z nią niezwykle satysfakcjonuje. Weronika lubi poznawać, rozumieć, dostrzegać podobieństwa, różnice i zależności. Chętnie czyta literaturę piękną, popularnonaukową, ma szerokie zainteresowania.
Mamy pewność, że jeszcze nieraz o Niej usłyszymy!

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.