godło
Herb Dęblin

„Piątka” najlepsza w powiecie!

Na obiekcie sportowym „Orlik” naszej szkoły 26.05.2022r., odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii chłopców z rocznika 2009 i młodszych. Był on rozegrany w ramach rywalizacji międzyszkolnej Lubelskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Stawiły się na nim drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w swoich rozgrywkach gminnych. Po rozegraniu meczów w systemie „każdy z każdym”, zawodnicy/uczniowie reprezentujący naszą szkołę, zajęli pierwsze miejsce, pewnie pokonując wszystkich rywali. Wyniki naszych meczów przedstawiły się następująco: SP5 Dęblin - SP Nowodwór (4-0), SP5 Dęblin - SP Czernic (7-2), SP5 Dęblin - SP 4 Dęblin(7-1).
W skład naszej drużyny weszli: Kacper Bułyszko, Jakub Kurdziałek, Wiktor Hamerla, Dawid Cieśla, Wiktor Kurdziałek, Sebastian Mikusek, Oskar Gazda, Hubert Skóra, Rafał Nawrotek, Olaf Świtaj, Kacper Krasuski, Dawid Darowny oraz Piotr Świtaj – nauczyciel wychowania fizycznego/ trener. Zwycięstwo w tym turnieju, dało awans naszej drużynie do rozgrywek rejonowych, które odbyły się 31.05.2022r. w Lubartowie. Po rozegraniu trzech bardzo wyrównanych spotkań, ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce. Wyniki naszych meczów w tym turnieju przedstawiły się następująco: Dęblin - Lubartów (1-2), Dęblin - Puławy (2-0), Dęblin - Opole Lubelskie (0-2). Większość naszych uczniów, na co dzień trenuje w okolicznych klubach, a reprezentacja naszej szkoły jest wybierana podczas organizowanych przez Piotra Świtaja sportowych zajęć pozaszkolnych, które odbywają się dwa razy w tygodniu.


Piotr Świtaj

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.