godło
Herb Dęblin

WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO ETAP I „An der KUL ist Deutsch cool“

W dniu 15 grudnia 2017 roku odbył się w naszej szkole I ETAP V EDYCJI KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski pod nazwą „An der KUL ist Deutsch cool“.


W tej edycji bierze udział ponad 900 uczestników z całego województwa lubelskiego. W naszej szkole w konkursie wzięli udział następujący uczniowie Liceum Ogólnokształcącego : Julia Olender i Patrycja Janeczek z klasy 2ab, Karolina Pawłowska z klasy 2cd, Jakub Urbański z klasy 3a.
Wszyscy uczniowie planują zdawać maturę z języka niemieckiego. Postanowili więc dodatkowo sprawdzić swoją wiedzę. Wyniki do II -go etapu będą znane w styczniu.
Trzymamy kciuki za naszych uczestników !!!

nauczyciel języka niemieckiego
Renata Fornal

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.