godło
Herb Dęblin

Liceum
Ogólnokształcące
im. 15 PP "Wilków"

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich LO

Wszystko ma swój kres. 24 kwietnia w sali gimnastycznej naszej szkoły pożegnaliśmy uroczystym apelem uczniów klas maturalnych. W apelu uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Dęblina Pani Beata Siedlecka, Przewodniczący Rady Miasta Dęblina Pan Waldemar Chochowski, Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Pani Anna Wojdyła - Pawlak, proboszcz parafii pw. Chrystusa Miłosiernego ks. kanonik Jan Romaniuk, rodzice uczniów, grono pedagogiczne naszej szkoły oraz uczniowie klas drugich LO.

 

Po przemówieniach dyrektora szkoły oraz zaproszonych gości wręczono nagrody rzeczowe dla uczniów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w edukacji oraz nagrody książkowe za wybitne osiągnięcia w sporcie oraz pracę na rzecz szkoły. Ponadto dyrektor szkoły w imieniu Rady Pedagogicznej wręczył rodzicom pisemne podziękowania za zaangażowanie w działalność szkoły.

Świadectwem z wyróżnieniem mogą pochwalić się następujące uczennice: Ewelina Filiks (średnia ocen 5,11), która za najlepszą średnią ocen dostała tablet, a także Weronika Bartosiewicz (4,94) oraz Paulina Łukasiewicz (4,78).

Drugą część uroczystości stanowił program artystyczny przygotowany przez uczniów klas drugich pod opieką pani Elżbiety Dacki. Występy uczniów nagrodzono gromkimi brawami.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów.

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.