godło
Herb Dęblin

Dzień otwarty liceum już za nami…

W dniu 22 marca gościliśmy w progach Liceum Ogólnokształcącego uczniów klas ósmych z Dęblina i sąsiednich miejscowości. Przybyłych ósmoklasistów powitała Dyrektor ZSO – p. Joanna Pardo.
Goście zapoznali się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024.

Zapraszamy tradycyjnie do klas pierwszych o profilach: biznesowym, dziennikarskim, politechnicznym i przyrodniczym. We wszystkich klasach realizujemy rozszerzenie z języka angielskiego, zaś jako drugi język nowożytny uczniowie mogą wybrać rosyjski lub niemiecki. Informacje dotyczące rekrutacji kandydaci mogą znaleźć na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA.
Nasza szkoła nie tylko szczyci się długą tradycją, ale także hołdujemy zasadzie DOCERE, MOVERE, DELECTARE, dlatego zaprosiliśmy miłych gości na program, prezentujący osiągnięcia naszych uczniów. Gwoździem programu był występ GOŚCIA SPECJALNEGO Mateusza Laskowskiego, który nie tylko jest absolwentem LO, ale znany jest szerszemu gronu jako: Lasio Companija, uczestnik programu MAM TALENT i laureat plebiscytu Zwykły Bohater. Lasio wspominał naukę w liceum bardzo miło, zachęcał do podjęcia nauki w naszej szkole i zaprezentował swoje utwory. Publiczność żywiołowo i z aplauzem przyjęła występ dęblińskiego rapera. Pozostając w muzycznym klimacie przeszliśmy do kolejnego punktu z „rozkładu jazdy”- występu muzycznego naszych uczniów (klasy 1a i 3a) oraz pokazu tańca, przygotowanego przez dziewczęta z 1a. Tego dnia goście mogli znaleźć także coś dla ciała, a był to pokaz taekwondo przygotowany przez uczniów klasy 1a. Uczestnicy dnia otwartego wzięli udział w quizie z wiedzy ogólnej, a zwycięzcy zostali nagrodzeni Jokerem. Ósmoklasiści mogli zwiedzić szkołę i zerknąć do pracowni. Na dłuższą chwilę goście zatrzymali się w pracowni biologicznej, chemicznej i informatycznej, gdzie czekały na nich kolejne atrakcje, np. przemiana wina w wodę, drukarka 3D, pokaz doświadczenia z biologii.
Drzwi ogólniaka są nadal otwarte dla kandydatów, bo mamy świadomość, że sezon grypowy albo inne okoliczności mogły uniemożliwić Wam wizytę tego dnia w szkole. Czekamy na Was i serdecznie zapraszamy. Wysoka zdawalność egzaminu maturalnego, nowoczesność, atrakcyjne wyposażenie szkoły, serdeczna atmosfera, tolerancyjność i indywidualne podejście do ucznia to atuty naszego liceum. CZEKAMY NA WAS I SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i uczniom, którzy poświęcili swój cenny czas i zaangażowali się w organizację dnia otwartego.

Zespół Promocji ZSO

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.