godło
Herb Dęblin

Dzień otwarty w LO

22 kwietnia dęblińskie liceum gościło w swoich murach uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych na terenie naszej gminy oraz z pobliskich miejscowości. Miłych gości powitała Dyrektor ZSO – p. Joanna Pardo.

Ósmoklasiści obejrzeli prezentację dotyczącą oferty edukacyjnej na rok szkolny 2022/2023. W przyszłym roku szkolnym zapraszamy do klas: biznesowej, politechnicznej, przyrodniczej i dziennikarskiej. Ze szczegółową ofertą można się zapoznać w zakładce REKRUTACJA na stronie internetowej szkoły.
Tego dnia gościliśmy również absolwenta liceum Jana Pawłaska, który jest studentem medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Janek podzielił się z naszymi gośćmi, jak wygląda edukacja w naszej szkole i zachęcał do podjęcia nauki w ZSO. Podkreślił także, że jest to placówka, która nie tylko kształci, ale także wychowuje, wspiera i dba o przyjazną atmosferę. Uczestnicy dnia otwartego wzięli udział w quizie z wiedzy ogólnej, konkursie sportowym oraz w losowaniu niespodzianki.
W pracowni biologicznej ósmoklasiści obejrzeli prezentację na temat biotechnologii, wysłuchali wystąpień uczniów na temat zdrowego odżywiania, stresu, pożytków z zakładania budek lęgowych dla ptaków. Mogli również skosztować produktów „BIO”. Nad całością czuwała p. Anna Lipnicka- nauczycielka biologii.
Tego dnia drzwi wszystkich sal były otwarte dla zwiedzających. Na gości czekał także słodki poczęstunek. Tradycja, wysoka zdawalność egzaminu maturalnego, nowoczesność i aktywność to zalety naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do naszego liceum😊.


ZSO

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.