godło
Herb Dęblin

Sukcesy sportowe uczniów LO

4 października na stadionie lekkoatletycznym ZSO w Dęblinie, odbyły się Drużynowe Zawody Ligii Lekkoatletycznej Szkół Średnich na szczeblu powiatowym.

Organizatorem tej imprezy byli nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego: Elżbieta Smolińska-Cieśla, Barbara Grzesik i Piotr Świtaj. Udział w nich wzięli uczniowie czterech dęblińskich szkół średnich: Liceum Ogólnokształcącego (chłopcy i dziewczęta), Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie (chłopcy), Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie (chłopcy i dziewczęta) oraz Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego (chłopcy). Po rozegraniu takich konkurencji lekkoatletycznych jak: bieg na 100m, bieg na 400m, bieg na 800 m, bieg na 1500m (chłopcy), skok w dal, pchnięcie kulą, nasi panowie pod opieką nauczyciela wf Piotra Świtaja, wywalczyli 3. miejsce z minimalną stratą punktową do OLL, a dziewczęta przygotowane przez Panie Elżbietę Smolińską-Cieśla oraz Barbarę Grzesik, uplasowały się na drugiej pozycji. Wszyscy zawodnicy/zawodniczki, którzy wzięli udział w tej imprezie sportowej, wykazali się znakomitą, sportową postawą, pokazując, iż nawet w tak trudnym czasie nie należy „odpuszczać" aktywności fizycznej. Nauczyciele naszej szkoły nie zrezygnowali z udziału w zawodach tak ważnej dyscypliny sportowej, jaką jest „królowa sportu" - lekkoatletyka, przygotowując i wystawiając zarówno reprezentację pań jak i panów. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Piotr Świtaj

BIP

MEN

Please publish modules in offcanvas position.